Żel Orgasm Drops Intimo

  • Producent: Orgie
  • Kod producenta: 5600298351157
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Żel pobudzający łechtaczkę.

Żel Orgasm Drops Intimo

Ekskluzywny produkt o przełomowej formule pobudzający łechtaczkę i stymulujący miejsca intymne u kobiet. Jego formuła uwrażliwia łechtaczkę, stymuluje i zwiększa podniecenie kobiety powodując że nawet najdelikatniejsze dotknięcie jest elektryzujące. Krople należy nakładać bezpośrednio na okolice intymne kobiety.  Krople wytwarzają przyjemne uczucie rozgrzania i ciepła, wspaniale pobudzają i sprzyjają przez to zwiększeniu ukrwienia. Dzięki nim łatwiej i częściej można uzyskać upragniony orgazm. Ekstrakty wysokiej klasy poprawiają ukrwienie, a aktywne naturalne afrodyzjaki pochodzące z regionu Amazonki działają pobudzająco. Orgie łączy technologię, wiedzę i dbałość o szczegóły, aby zapewnić najlepsze produkty dla przyjemności.

Sposób użycia: nanieść od 2 do 3 kropli bezpośrednio na łechtaczkę, delikatnie wmasowując. W razie potrzeby zastosuj ponownie.

Pojemność : 30 ml z zakraplaczem.

Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Uwaga: Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy nie jesteś uczulony, na którykolwiek ze składników. W tym celu nanieś niewielką ilość żelu na wewnętrzną stronę przedramienia. W razie uczulenia przerwać stosowanie.

Producent: Orgie

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.