Współpraca - Dropshipping

CO TO JEST I NA CZYM POLEGA DROPSHIPPING?

Dropshipping to nowoczesny i wygodny sposób współpracy sklepu internetowego z hurtownią, który przenosi większość czynności związanych z prowadzeniem sklepu internetowego na hurtownię. Rola sklepu internetowego (lub konta Sprzedawcy na Allegro, e-bay lub Amazon) sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do hurtowni, która realizuje wysyłkę towaru do klienta.

Właściciel sklepu internetowego (lub sprzedawca działający na Allegro, e-Bay, Amazon lub innej platformie sprzedażowej), który współpracuje z hurtownią na zasadzie dropshippingu nie musi "fizycznie" posiadać na stanie magazynowym towarów, które oferuje swoim klientom. Nie musi posiadać magazynu z towarem ani angażować środków finansowych w utrzymywanie zapasu towarów handlowych. Nie musi też zajmować się pakowaniem towaru i wysyłaniem go do klienta. Wszystkie te czynności wykonuje za niego hurtownia. 

Zadaniem sklepu jest wyłącznie pozyskanie i obsługa Klienta, sprzedaż i obsługa posprzedażowa.

Jeśli szukasz dodatkowego zarobku lub myślisz o rozpoczęciu własnego biznesu - współpraca z hurtownią erotop.pl na zasadzie dropsippingu będzie dla Ciebie prostym i wygodnym rozwiązaniem. Po rozpoczęciu z nami współpracy, będziesz miał wirtualny dostęp do towarów znajdujących w naszym magazynie i możliwość zakupienia ich w korzystnej cenie hurtowej. Nie musisz ich jednak kupować przed rozpoczęciem sprzedaży. Możesz wystawić te towary do sprzedaży w swoim sklepie internetowym lub np. na swoim koncie Allegro, korzystając w tym celu z opisów i zdjęć, które przygotowaliśmy dla Ciebie i które możesz pobrać z naszej strony internetowej.

Dopiero gdy sprzedasz jakiś produkt w swoim sklepie, zlecasz nam wysyłkę tego produktu do twojego Klienta i rozliczasz się z nami w cenie hurtowej. Jeśli prześlesz nam wygenerowany przez siebie list przewozowy - będziesz na nim figurował jako nadawca.

Współpraca z hurtownią erotop.pl na zasadzie dropshippingu zapewni ci następujące korzyści:

- Nie musisz posiadać magazynu towarów handlowych. Swój sklep internetowy zatowarowujesz w sposób wirtualny. Nie musisz więc kupować produktów przed rozpoczęciem ich sprzedaży. Dzięki temu ograniczasz wydatki związane z prowadzoną działalnością. Nie musisz przeznaczać środków finansowych na utrzymywanie stanów magazynowych towarów. Posiadane zasoby finansowe możesz przeznaczyć np. na reklamę swojego sklepu lub na inne cele.

- Nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego związanego z zakupem towaru handlowego, który będzie słabo się sprzedawał. Nigdy nie pozostaniesz z zapasem towaru, za który zapłaciłeś, a którego nie możesz sprzedać.

- Nie musisz zajmować się pakowaniem towaru i wysyłaniem go do klienta. Nie musisz więc utrzymywać zapasu pudełek, kopert, wypełniaczy, taśm klejących i innych artykułów niezbędnych do przygotowania wysyłek.

- Nie musisz zajmować się zaopatrzeniem swojego sklepu w towar. Nie musisz zajmować się zakupem, importem, transportem i przechowywaniem towarów ani negocjacjami z producentami. Wszystkie towary masz do dyspozycji w naszym magazynie, gotowe do sprzedaży i wysyłki.

- Nie musisz posiadać pomieszczeń magazynowych ani pomieszczeń i urządzeń do pakowania towarów i przygotowywania ich do wysyłki. Możesz prowadzić swój biznes dosłownie "zza biurka", bez konieczności ponoszenia kosztów na wynajem pomieszczeń i bez zatrudniania pracowników. Jeśli będziesz chciał jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę, możesz skorzystać ze specjalnego oprogramowania, które pozwoli ci na zautomatyzowanie większości prac związanych z wystawianiem ofert w swoim sklepie internetowym i z obsługą transakcji. Przy odpowiednim korzystaniu z takiego oprogramowania będziesz mógł obsłużyć kilkadziesiąt lub nawet kilkaset transakcji dziennie, bez konieczności zatrudniania pracowników.

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z współpracą na zasadzie dropshippingu, wejdź na naszą stronę z najczęściej powtarzającymi się pytaniami dotyczącymi szczegółów współpracy. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas na adres: biuro@erotop.pl lub po prostu zadzwoń, tel: 510345217 lub 602690190

Aby rozpocząć współpracę z naszą hurtownią należy się zarejestrować, klikając tutaj.