Integracja XML

Zapraszamy do współpracy oraz integracji z naszą hurtownią erotop.pl. Mamy dla Ciebie link do pliku XML, za pomocą którego będziesz mogła/mógł wdrożyć do swojego sklepu nasze produkty. Po udanej integracji z naszą hurtownią, gdy Twój klient zakupi produkty w Twoim sklepie, przechodzisz na stronę naszej hurtowni erotop.pl logujesz się i składasz zamówienie, a my staranie pakujemy Twoje zamówienie i wysyłamy je wprost do Twojego klienta.

Załóż nowe konto i napisz do nas wiadomość mailową na adres: biuro@erotop.pl z prośbą o udostępnienie linku do pliku XML.


Zachęcamy do skorzystania z integracji z platformai Sky-Shop, BaseLinker, PrestaShop, Droplo, Shoppress i Apilo. Łatwe i szybkie połączenie się z naszą hurtownią.

 

Sky-Shop.pl to rozbudowana platforma do prowadzenia sklepu internetowego, wielokanałowej sprzedaży online oraz dropshippingu.

 

----------------------------------------------

BaseLinker to jedno miejsce do zarządzania Twoim e-commerce. Wszystkie kanały sprzedaży w jednym miejscu.

----------------------------------------------

X13 - integracja XML z PrestaShop. Integracja która umożliwia szybkie import jak i aktualizację dowolnej ilości produktów, kategorii i wszystkich danych z pliku XML.

----------------------------------------------

Apilo - integracja XML. Nowoczesny system do zarządzania sprzedażą wielokanałową. 

----------------------------------------------

Droplo - integracja XML. Sprzedaż online łatwiejsza niż kiedykolwiek. Nie trać czasu na szukanie. Odkryj ponad 2+ mln produktów w #1 miejscu. Sprzedawaj produkty od najlepszych dostawców z całej Europy. Przeglądaj miliony produktów i z łatwością synchronizuj je ze swoim sklepem internetowym.