Żel do masażu i stymulacji miejsc intymnych kobiet. Lepsze i mocniejsze doznania.

  • Producent: Orgie
  • Kod producenta: 5600298351416
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Żel pobudzający łechtaczkę i potęgujący doznania u kobiet. 

Orgasm Drops Kissable żel stymulujący miejsca intymne kobiet. Mocne doznania.

Ekskluzywna i przełomowa formuła firmy Orgie, wykorzystująca najwyższej jakości surowce. Jego formuła uwrażliwia łechtaczkę, pobudza i zwiększa kobiece podniecenie, zapewniając niezwykłą przyjemność. Jego funkcja całowania sprawia, że ​​nadaje się do seksu oralnego. Produkt o przełomowej formule pobudzający łechtaczkę i stymulujący miejsca intymne u kobiet. Krople należy nakładać bezpośrednio na okolice intymne kobiety. Krople wytwarzają przyjemne uczucie rozgrzania i chłodzenia, wspaniale pobudzają i sprzyjają przez to zwiększeniu ukrwienia. Dzięki nim łatwiej i częściej można uzyskać upragniony orgazm. Dobrze dobrany smak i zapach jabłka ma pobudzać kubki smakowe, dając nowe możliwości i satysfakcję z seksu oralnego, czyniąc go niesamowitym i przyjemnym. Ekstrakty wysokiej klasy poprawiają ukrwienie, a aktywne naturalne afrodyzjaki działają pobudzająco. Orgie łączy technologię, wiedzę i dbałość o szczegóły, aby zapewnić najlepsze produkty dla przyjemności.

Sposób użycia: nanieść od 2 do 3 kropli bezpośrednio na łechtaczkę, delikatnie wmasowując. W razie potrzeby zastosuj ponownie.

Pojemność : 30 ml z zakraplaczem.

Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Uwaga: Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy nie jesteś uczulony, na którykolwiek ze składników. W tym celu nanieś niewielką ilość żelu na wewnętrzną stronę przedramienia. W razie uczulenia przerwać stosowanie.

Producent: Orgie

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.