Wibrujący żel intymny Dual Vibe Kissable Sex On The Beach. Żel o smaku koktajlu.

  • Producent: Orgie
  • Kod producenta: 5600742917328
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Płynny wibrator do miejsc intymnych o smaku koktajlu Sex On The Beach. Lepszy seks oralny.

Żel intymny do zabaw oralnych smak Sex On The Beach. Żel z wibracjami to nowe doznania i silna stymulacja.

Czerpiąc inspirację z tropikalnego uroku klasycznych koktajli, Dual Vibe! Sex On The Beach wnosi odrobinę wyrafinowania do intymnych chwil. Dobrze dobrany smak koktajlu Sex On The Beach ma pobudzać kubki smakowe, a łagodniejszy, ale bardzo satysfakcjonujący efekt wibracji dodaje niezapomniane doznania do seksu oralnego, czyniąc go lepszym i przyjemniejszym. Żel stymulujący miejsca intymne, stworzony w celu zwiększenia doznań u kobiet i mężczyzn, doskonały podczas gry wstępnej i zabaw oralnych. Nałożenie niewielkiej ilości na okolice intymne sprawi, że każdy, nawet najmniejszy dotyk będzie prowadził do silnej stymulacji i nowych niesamowitych doznań.

Sposób użycia: nałóż niewielką ilość na okolice intymne i odczekaj kilka sekund, aby poczuć pobudzające działanie wibracji i mrowienia. Zaleca rozpoczęcie od 1 dawki pompki i dostosowanie dawki w zależności od tego, co jest podniecające, a jednocześnie wygodne.

Pojemność: 15 ml

Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Przeznaczenie: unisex

Smak: koktajlu Sex On The Beach

Uwaga: Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy nie jesteś uczulony, na którykolwiek ze składników. W tym celu nanieś niewielką ilość żelu na wewnętrzną stronę przedramienia. W razie uczulenia przerwać stosowanie.

Producent: Orgie

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.