Żel intymny Dual Vibe Kissable Pina Colada. Żel wibrujący i stymulujący.

  • Producent: Orgie
  • Kod producenta: 5600742917311
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Wibrator w płynie o smaku koktajlu Pinã Colada. Mocna stymulacja miejsc intymnych.

Żel Dual Vibe Kissable Pina Colada

Czerpiąc inspirację z tropikalnego uroku klasycznych koktajli, Dual Vibe! Pinã Colada wnosi odrobinę wyrafinowania do intymnych chwil. Dobrze dobrany smak koktajlu Pinã Colada ma pobudzać kubki smakowe, a łagodniejszy, ale bardzo satysfakcjonujący efekt wibracji dodaje nowe możliwości i satysfakcję z seksu oralnego, czyniąc go niesamowitym i przyjemnym. Żel stymulujący miejsca intymne, stworzony w celu zwiększenia doznań u kobiet i mężczyzn, doskonały podczas gry wstępnej. Nałożenie niewielkiej ilości na okolice intymne sprawi, że każdy, nawet najmniejszy dotyk będzie prowadził do silnej stymulacji i nowych niesamowitych doznań.

Sposób użycia: nałóż niewielką ilość na okolice intymne i odczekaj kilka sekund, aby poczuć pobudzające działanie wibracji i mrowienia. Zaleca rozpoczęcie od 1 dawki pompki i dostosowanie dawki w zależności od tego, co jest podniecające, a jednocześnie wygodne.

Pojemność: 15 ml

Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Przeznaczenie: unisex

Smak: koktajlu Pinã Colada

Uwaga: Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy nie jesteś uczulony, na którykolwiek ze składników. W tym celu nanieś niewielką ilość żelu na wewnętrzną stronę przedramienia. W razie uczulenia przerwać stosowanie.

Producent: Orgie

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.