Olejek o zapachu cytryny, pieprzu i eukaliptusa. Zmysłowy olejek do masażu erotycznego.

  • Producent: Swede
  • Kod producenta: 7350028783342
  • Dostępność: Chwilowy brak Chwilowy brak
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Olejek o zapachu cytryny, pieprzu i eukaliptusa. Dla relaksu i chwil odprężenia.

Naturalny olejek do masażu o ekscytującym zapachu - Arousing Massage Oil 150 ml.

Olejek o zapachu cytryny, pieprzu i eukaliptusa to wysokiej jakości preparat do masażu o ziołowym charakterze, który pełni również rolę afrodyzjaku. Skomponowany jest z mieszanki naturalnych olejków roślinnych oraz starannie dobranych olejków eterycznych. Jest wegański, oparty na nieszkodliwych, naturalnych składnikach, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla profesjonalnych masażystów, jak i miłośników masażu amatorskiego. To idealny wybór po długim, męczącym dniu. Działa relaksująco i odprężająco. Co więcej, olejek ten działa jak afrodyzjak, pobudzając zmysły i wprowadzając w romantyczny nastrój.

Szczegóły:

  • zapach o właściwościach aromaterapeutycznych
  • idealny pomysł na prezent
  • dla amatorów i profesjonalistów
  • 100% wegański
  • optymalna pojemność

Sposób użycia: olejek nanieść na skórę i masować długimi pociągnięciami. Masuj od serca i na zewnątrz, a nie w kierunku serca. Dla lepszych doznań można podgrzać olejek do masażu w gorącej kąpieli wodnej przed nałożeniem go na ciało. W tym celu należy wlać olejek, którego zamierzasz użyć do małej szklanki i włożyć do miski z gorącą wodą na pięć minut. Ciepła woda z kranu o temperaturze około 45 stopni Celsjusza wystarczy. To również uwalnia do powietrza niektóre olejki eteryczne, tworząc wspaniałą atmosferę z wybranym zapachem.

Pojemność: 150 ml

Zapach: cytryna, pieprz, eukaliptus

Przeznaczenie: unisex

Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Uwaga: przed pierwszym użyciem sprawdź, czy nie jesteś uczulony, na którykolwiek ze składników. W tym celu nanieś niewielką ilość olejku na wewnętrzną stronę przedramienia. W razie uczulenia przerwać stosowanie.

Producent: Swede

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.