Olejek zapachowy o naturalny i wegański skład. Do zmysłowego masażu erotycznego i klasycznego.

  • Producent: Swede
  • Kod producenta: 7350028783335
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Erotyczny i klasyczny masaż z naturalnym olejkiem. Właściwości aromaterapeutyczne. Relaks i pobudzenie.

Olejek dla profesjonalnych masażystów i dla amatorów – Ecstatic Massage Oil 150 ml.

Olejek o aromacie jaśminu i ylang-ylang to wyjątkowy produkt do masażu, który charakteryzuje się delikatnym, ziołowym aromatem i jednocześnie działa jako afrodyzjak. Jest stworzony z naturalnych olejków roślinnych i starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. Ten wegański preparat oparty na bezpiecznych, naturalnych składnikach stanowi doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych masażystów, jak i miłośników masażu wykonywanego w domu. Działa relaksująco i pomaga w odprężeniu, zatem jest idealny po wyczerpującym dniu. Co więcej, ten olejek ma właściwości afrodyzjakalne, które pobudzają zmysły i tworzą romantyczną atmosferę.

Szczegóły:

  • zapach o właściwościach aromaterapeutycznych
  • idealny pomysł na prezent
  • dla amatorów i profesjonalistów
  • 100% wegański
  • optymalna pojemność

Sposób użycia: olejek nanieść na skórę i masować długimi pociągnięciami. Masuj od serca i na zewnątrz, a nie w kierunku serca. Dla lepszych doznań można podgrzać olejek do masażu w gorącej kąpieli wodnej przed nałożeniem go na ciało. W tym celu należy wlać olejek, którego zamierzasz użyć do małej szklanki i włożyć do miski z gorącą wodą na pięć minut. Ciepła woda z kranu o temperaturze około 45 stopni Celsjusza wystarczy. To również uwalnia do powietrza niektóre olejki eteryczne, tworząc wspaniałą atmosferę z wybranym zapachem.

Pojemność: 150 ml

Zapach: jaśmin, ylang-ylang

Przeznaczenie: unisex

Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Uwaga: przed pierwszym użyciem sprawdź, czy nie jesteś uczulony, na którykolwiek ze składników. W tym celu nanieś niewielką ilość olejku na wewnętrzną stronę przedramienia. W razie uczulenia przerwać stosowanie.

Producent: Swede

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.