Olejek do masażu do zmysłowych i erotycznych masaży. Zapach pomarańczy i lawendy.

  • Producent: Swede
  • Kod producenta: 7350028783311
  • Dostępność: Chwilowy brak Chwilowy brak
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Zmysłowy, wegański olejek o ziołowym składzie. Zapach goździkowo, pomarańczowo, lawendowy.

Olejek do urozmaicenia gry wstępnej – Seduction Massage Oil 150 ml.

Olejek Seduction Massage Oli to olejek przeznaczony do masażu, odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Olejek w naturalny sposób działa jak afrodyzjak. Wyróżnia się delikatnym zapachem goździka, pomarańczy i lawendy. Ten wyjątkowy preparat został stworzony z mieszanki olejów roślinnych i starannie wyselekcjonowanych olejków eterycznych. To w 100% wegański produkt, skomponowany wyłącznie z naturalnych składników. To sprawia, że jest idealnym wyborem zarówno dla profesjonalnych masażystów, jak i osób preferujących masaż w domowym zaciszu. Podczas masażu doświadczysz głębokiego relaksu i odprężenia. Co więcej, dzięki swoim właściwościom, zapewni wyjątkowe doznania, łącząc relaksacyjne i zmysłowe doświadczenia. Jest idealny do gry wstępnej i masażu erotycznego.

Szczegóły:

  • zapach o właściwościach aromaterapeutycznych
  • idealny pomysł na prezent
  • dla amatorów i profesjonalistów
  • 100% wegański
  • optymalna pojemność

Sposób użycia: olejek nanieść na skórę i masować długimi pociągnięciami. Masuj od serca i na zewnątrz, a nie w kierunku serca. Dla lepszych doznań można podgrzać olejek do masażu w gorącej kąpieli wodnej przed nałożeniem go na ciało. W tym celu należy wlać olejek, którego zamierzasz użyć do małej szklanki i włożyć do miski z gorącą wodą na pięć minut. Ciepła woda z kranu o temperaturze około 45 stopni Celsjusza wystarczy. To również uwalnia do powietrza niektóre olejki eteryczne, tworząc wspaniałą atmosferę z wybranym zapachem.

Pojemność: 150 ml

Zapach: goździk, pomarańcza, lawenda

Przeznaczenie: unisex

Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Uwaga: przed pierwszym użyciem sprawdź, czy nie jesteś uczulony, na którykolwiek ze składników. W tym celu nanieś niewielką ilość olejku na wewnętrzną stronę przedramienia. W razie uczulenia przerwać stosowanie.

Producent: Swede

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.