Olejek o naturalnym składzie i właściwościach aromaterapeutycznych. Zmysłowy zapach wanilii i drzewa sandałowego.

  • Producent: Swede
  • Kod producenta: 7350028783359
  • Dostępność: Chwilowy brak Chwilowy brak
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Przyjemne i komfortowe doznania podczas masażu. Olejek do aromaterapii. Do pikantnych zabaw w sypialni.

Skomponowany z naturalnych składników olejek do masażu – Euphoria Massage Oil 150 ml.

Olejek o zapachu wanilii i drzewa sandałowego to wysokiej jakości preparat do masażu o charakterystycznym ziołowym aromacie, który ma także właściwości afrodyzjakalne. Zawiera mieszankę naturalnych olejów roślinnych oraz starannie dobranych olejków eterycznych i opiera się na bezpiecznych, naturalnych składnikach. Stanowi doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych masażystów, jak i miłośników masażu wykonywanego w domu. Jest szczególnie korzystny po długim, wyczerpującym dniu, ponieważ działa relaksująco i pomaga odprężyć się. Co więcej, ma działanie afrodyzjakalne, pobudza zmysły i tworzy romantyczną atmosferę.

Szczegóły:

  • zapach o właściwościach aromaterapeutycznych
  • idealny pomysł na prezent
  • dla amatorów i profesjonalistów
  • 100% wegański
  • optymalna pojemność

Sposób użycia: olejek nanieść na skórę i masować długimi pociągnięciami. Masuj od serca i na zewnątrz, a nie w kierunku serca. Dla lepszych doznań można podgrzać olejek do masażu w gorącej kąpieli wodnej przed nałożeniem go na ciało. W tym celu należy wlać olejek, którego zamierzasz użyć do małej szklanki i włożyć do miski z gorącą wodą na pięć minut. Ciepła woda z kranu o temperaturze około 45 stopni Celsjusza wystarczy. To również uwalnia do powietrza niektóre olejki eteryczne, tworząc wspaniałą atmosferę z wybranym zapachem.

Pojemność: 150 ml

Zapach: wanilia, drzewo sandałowe

Przeznaczenie: unisex

Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Uwaga: przed pierwszym użyciem sprawdź, czy nie jesteś uczulony, na którykolwiek ze składników. W tym celu nanieś niewielką ilość olejku na wewnętrzną stronę przedramienia. W razie uczulenia przerwać stosowanie.

Producent: Swede

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.