Spray Wow! Bucal 10 ml

  • Producent: Orgie
  • Kod producenta: 5600298351171
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Spray do sexu oralnego.

Spray Wow! Bucal 10 ml

Spray dla kobiet i mężczyzn, daje efekt lodowatych ust. Zwiększa doznania i doprowadza do nie znanej dotąd przyjemności. Niezwykle przyjemne i pobudzające podczas pocałunków i seksu oralnego. Formuła z mentolem i eukaliptusem, przenosi pocałunki na wyższy poziom. Eukaliptus może powodować wzrost czucia, a mentol wywołuje przyjemne uczucie mrowienia i chłodzenia. Zwiększ przyjemność z seksu oralnego swoimi ekscytującymi zimnymi ustami. Produkt dla niej i dla niego. Spray do policzków. Doprowadź swojego Partnera do szaleństwa, dzięki nowemu doświadczeniu z Wow!

Sposób użycia: rozpylić 1 lub 2 razy w ustach tuż przed pocałunkiem i/lub seksem oralnym. W razie potrzeby zastosuj ponownie.

Pojemność: szklana butelka z rozpylaczem 10 ml.

Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Skład: Alcohol,Propylene Glycol, Sorbitol, Aqua, Glycerin,Peg-40 Hidrogenated Castor Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodi-Um Benzoate, Mentha Arvensis Leaf Oil, Butylene Glycol, Panax Ginseng Root Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Potassium Sorbate

Uwaga: Nie stosować na podrażnioną lub zranioną skórę. W przypadku podrażnień zaprzestać stosowania preparatu i spłukać wodą. W przypadku kontaktu z oczami przemyć wodą.

Producent: Orgie

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.