Tabletki dla kobiet LIBIDO THERAPY. Suplement diety dla kobiet.

  • Producent: EROMED
  • Kod producenta: 5907632923163
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Suplement diety dla kobiet.

Tabletki dla kobiet Perfect Bust. 

LIBIDO THERAPY (suplement diety) został wytwarzany z myślą o kobietach, które pragną na nowo odkrywać przyjemności, jakie niesie ze sobą udany seks. Wyprodukowany dla tych, które do tej pory czerpały niewielką przyjemność z seksu jak i dla tych, które chcą czerpać z niego jeszcze więcej rozkoszy.

Tabletki zostały stworzone ze specjalnie wyselekcjonowanych naturalnych składników, które mogą wzmocnić siły witalne i pobudzić organizm. Tableki które mogą wpłynąć korzystnie na ukrwienie pochwy, uwrażliwiając komórki na intensywniejsze odczuwanie bodźców zewnętrznych. Idealne dla pań, które chcą zwiększyć pobudzenie i ochotę na seks, a także podnieść jakość życia seksualnego.

LIBIDO THERAPY może wpłynąć korzystnie:

  • strefy intymne
  • siły witalne
  • na ukrwienie

Ostrzeżenie: Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży lub karmiących. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego stylu życia. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Sposób użycia: zalecaną dzienną porcję do spożycia - 2 kapsułki - popić około 300ml wody, najlepiej podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki: Zawartość w 2 kapsułkach:
L-arginina 520,00mg
Ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego 200,00mg
Ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego [40% saponin] 100,00mg
Ekstrakt z lisci miłorzębu dwuklapowego [24% glikozydów flawonowych] 100,00mg
Ekstrakt z kwiatów szafranu uprawnego 100,00mg
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego 50,00mg
Niacyna 20,00mg (125%**)

 

**RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: L-arginina HCI; otoczka kapsułki - żelatyna;  ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego (Beta vulgaris); ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) [40% saponin]; ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba) [24% glikozydów flawonowych]; ekstrakt z kwiatów szafranu uprawnego (Crocus sativus); ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng); substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; maltodekstryna; amid kwasu nikotynowego (niacyna).

Otoczka kapsułki: żelatyna

Warunki przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed małymi dziećmi.

Pojemność: 30 kapsułek / netto 22,5g

Producent: Eromed Pozytywki 18, Warszawa

Wyprodukowano w Unii Europejskiej.

Ostrzeżenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są niezbędne dla zachowania zdrowia. Suplementy należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu. 

* ze względu na zawartość szafranu.

 

 

 

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.