Olejek Brazilian Balls Triple Effect 8g

  • Producent: Secret Play
  • Kod producenta: 8435097836997
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Kulki brazylijskie 3 w 1 - zimne + ostre + wibracje.

Olejek Brazilian Balls Triple Effect

Brazilian Balls łączy 3 efekty w jednym. Każda kuleczka daje na początku efekt zimna, następnie ognia i pikanterii, a kończy się wibracją, która jest idealnym dopełnieniem. Pozwala na większą przyjemność w relacjach intymnych i wyjątkowe doznania. Lubrykant w postaci dwóch kuleczek z magicznym płynem w środku. To idealny gadżet erotyczny do rozpoczęcia gry wstępnej czy zmysłowego masażu stref intymnych i całego ciała. Subtelna konsystencja produktu przygotuje ciało do intensywniejszego odczuwania przyjemności. Aby cieszyć się działaniem kuleczek brazylijskich wystarczy zwilżyć dłoń wodą i zamknąć w niej kuleczkę. Pod wpływem ciepła i wilgoci kuleczka rozpuści uwalniając po kolei 3 efekty zimna, ciepła i wibracji. Olejek który pobudzi zmysły. To wspaniały sposób na wieczór we dwoje. 

Opakowanie: 2 brazylijskie kulki (każda po 4 gramy)

Efekt: 3 w 1 - zimne + ostre + wibracje.

Sposób użycia: zwilż rękę wodą i zamknij dłonią kulkę. Pod wpływem ciepła i wilgoci kuleczka roztopi się w ciągu około 3 do 5 minut, uwalniając olejek do masażu. Tylko do użytku zewnętrznego. Tylko dla dorosłych. Nanieść na wybrane części ciała i delikatnie masować.

Sposób przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Środki ostrożności:

  • kuleczki nie są przeznaczone do jedzenia
  • przechowywać w temperaturze pokojowej
  • nie nakładać na okolice oczu ani ran
  • nie należy stosować wraz z prezerwatywami

Producent: Secret Play

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.