Krople Sex Elixir 100 ml. Krople dla kobiet i mężczyzn. Hiszpańska mucha.

  • Producent: EROMED
  • Kod producenta: 8718546546822
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy

Suplement diety dla kobiet i mężczyzn.

Krople dla kobiet i mężczyzn. Afrodyzjaki wspierające możliwości seksualne.

Sex Elixir Premium (suplement diety) to rewolucyjny afrodyzjak na polskim rynku. Składniki zawarte w Sex Elixir Premium mogą stymulować organizm, powodując silne ukrwienie intymnych sfer - zarówno kobiet jak i mężczyzn. Aż 3x silniejsze stężenie składników może pomóc rozpalić nawet najbardziej oziębłą kobietę, aby stała się ognistą i namiętną kochanką. Krople można dodawać do napojów - nie zmieniają ich smaku. Produkt został stworzony z myślą o osobach, które pragną na nowo odkrywać przyjemności, jakie niesie ze sobą udany seks. Idealne rozwiązanie zarówno dla osób które do tej pory czerpały niewielką przyjemność z seksu, jak i dla tych, którzy chcą czerpać z niego jeszcze więcej. Skoncentrowana mieszanka wysokiej jakości składników może pobudzić partnerkę/partnera. Spadek sprawności seksualnej lub brak ochoty na seks, to problem, który dotyczy coraz większej liczby osób. Sex Elixir Premium można dodawać do dowolnego napoju (nie zmieniają smaku potraw), lub zażywać doustnie, umieszczając je pod językiem.

Afrodyzjaki - to substancje mające zwiększyć możliwości seksualne, najczęściej przez pobudzenie (lub poprawienie) erekcji prącia u mężczyzn lub pobudzenie seksualne u kobiet.

Krople mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni.

UWAGA: kropli nie należy podawać osobom, które nie wyraziły na to zgody i nie są świadome!

Ostrzeżenie: Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży lub karmiących. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego stylu życia. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Sposób użycia: zalecaną dzienną porcję do spożycia - 15 kropli - brać pod język lub wymieszać z dowolnym napojem i zażyć na 30 minut przed stosunkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki aktywne: Zawartość (w 15 kroplach)
L-arginina 33,20 mg 
Witamina C 15,00 mg (19%*) 

 

**RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: Woda; L-arginina HCI; kwas L-askorbinowy (witamina C); substancje konserwujące: E211, E202.

Warunki przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed małymi dziećmi.

Pojemność: 100 ml

Producent: Eromed Pozytywki 18, Warszawa

Wyprodukowano w Unii Europejskiej.

Ostrzeżenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są niezbędne dla zachowania zdrowia. Suplementy należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu. 

 

 

 

Uwaga:

Gabaryt A - 1 szt.